Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1250 Kč. Zboží zasiláme do 24hod. Víc Info* 

Obuv pre Děti

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (VOP)

A. O Registracii
B. Obecná Ustanovení
C. Přijetí a Vyřízení Objednávky, Kupní Smlouva
D. Způsoby Prěpravy
E. Ceník Poštovného
F. Spůsob Platby
G. Nabytí vlastnického práva, přechod nebezpečí škody
H. Postup při Výměně nebo Vrácení zboží - Reklamace
I. Nevyzvednutí Zásilky na Dobírku
J. Ochrana Osobních Údajů

A. O Registracii

Zaregistrováním v internetovém obchodě www.footit.eu se rozumí vyplnění vašich identifikačních údajů, jména, adresy, telefonního čísla a e-mailové adresy. Po zaregistrování se budete moci kdykoliv přihlásit a při objednávání zboží již nebude nutné vyplňovat pole Vašich údajů. Prodávající se zavazuje, že neposkytne žádné osobní údaje spotřebitele a ani žádné další informace o spotřebiteli třetí straně. Výjimkou jsou osobní údaje spotřebitele nutné při platbách a při doručení zboží. Objednávky je možné uskutečnit i bez registrace. "Kupní smlouvou" se rozumí smlouva uzavřená mezi prodávajícím a kupujícím. Kupní smlouva vzniká potvrzením objednávky prodávajícím (e-mailem nebo telefonicky).

Zpět na Začátek Strany

B. Obecná Ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.footit.cz a vymezují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Veškeré objednávky v našem internetovém obchodě považujeme za závazné. Samotná registrace Vás k ničemu nezavazuje, to znamená, že vložené údaje se využívají pouze při vyplnění a odeslání objednávky. Po odeslání objednávky obdrží objednávající kopii své objednávky na e-mail. Zboží, které máme skladem expedujeme do 48 hod a dodání zboží závisí od přepravce, kterého si zákazník zvolil.

Slevy - Kombinování a sčítání slev není možné. Toto se vztahuje i na věrnostní program footit. Uznána je vždy jen jedna vyšší forma slevy, případně dle výběru zákazníka.

Zpět na Začátek Strany

C. Přijetí a Vyřízení Objednávky, Kupní Smlouva

Objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena momentem doručení závazného souhlasu kupujícího i prodávajícího s tímto návrhem (závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího). Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti.

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, včetně reklamačních podmínek, a že s nimi souhlasí. Na tyto obchodní podmínky a reklamační řád je kupující dostatečným způsobem před samotným uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku před uzavřením kupní smlouvy v případě, že zboží již nebude na skladě. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně o této situaci informovat kupujícího a dohodnou se na dalším postupu. V případě, že kupující již uhradil část nebo celou částku prodejní ceny, ta mu bude vrácena zpět ak uzavření kupní smlouvy nepřijde. Veškeré objednávky v našem internetovém obchodě považujeme za závazné.

Objednávku můžete zrušit i před jejím expedicí. O zrušení nás prosím informujte telefonicky, nebo e-mailem. Prosíme při korespondenci uvádět číslo objednávky. O přijetí objednávky jste automaticky informováni e-mailem. V detailu každé položky zboží je uvedeno, zda je na skladě, případně, zda je objednáno u výrobce. Pokud zboží není na skladě, budeme Vás informovat o možnosti jeho objednání u výrobce a o dalším termínu dodání.

Zpět na Začátek Strany

D. Způsoby Prěpravy

Doručení Zboží Kurýrní Společností
Ceník doručování naleznete v části Ceník poštovného. Zákazník je e-mailem informován, kdy byla zásilka expedována. Doba dodání je obvykle 1-3 pracovní dny. Platba na dobírku je zpoplatněna částkou 26 Kč.

Zpět na Začátek Strany

E. Ceník Poštvního

Doprava kurýrem GLS ZDARMA pre všechny objednávky nad 1250 Kč nebo 50 eur.

GLS Kurýrní Služba Slovenská Republika: 97 Kč nebo 3,9 eur za balík.

GLS Kurýrní Služba Česká Republika: 122 Kč nebo 4,9 eur za balík.

Zpět na Začátek Strany

F. Spůsob Platby

Platba kartou přes platobní bránu GoPay:

VISAVisa ElectronMasterCardMeestroMasterCard Electronic

Online platby v Eur přes banky prostřednictvím platební brány GoPay:

UniCredit   Slovenska Sporiteľna

Online platby v Kč přes banky prostřednictvím platební brány GoPay:

CSOB FIO GE KB mBank RF CS

Bankovnímm Převodom na účet:
• Jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší Variabilního symbolu uvedeného na predfaktuře.
• Bankovním prěvodom
• Přímým Vkladem v bance

Bankovní Spojením:
Fio Banka Slovensko IBAN: SK7683300000002300455284, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX
Fio Banka Česká Republika 2300455284/2010

Dobírkou Kurýrovi:
• Zboží platíte vašemu doručovateli při přebírání zboží v hotovosti. Tato služba je zpoplatněna částkou 20 Kč.

Zpět na Začátek Strany

G. Nabytí vlastnického práva, přechod nebezpečí škody

1) Vlastnické právo ke zboží, které tvoří dodávku, přechází na kupujícího převzetím zboží kupujícím na místě dodání jím určeném (tedy sjednaném v kupní smlouvě dle objednávky kupujícího).
2) Nebezpečí škody na zboží, který tvoří dodávku, přechází na kupujícího současně s nabytím vlastnictví.

Zpět na Začátek Strany

H. Postup při Výměně nebo Vrácení zboží - Reklamace

v případě, že se z jakéhokoli důvodu rozhodnote zboží vyměnit nebo vrátit můžete tak učinit během 30 dnů od doručení zboží. V případě, že Vám byl doručen zboží našim kurýrem a rozhodnete se ho vyměnit, poštovné nově zaslaného zboží hradíme my. Vy jste zodpovědný jen za úhradu nákladů spojených s vrácením zboží k nám. Podmínkou je, aby bylo zboží v originálním nepoškozeném balení av novém nenošené stavu.

U nás nakupujete bezpečně a spolehlivě, především podle platných zákonů - Směrnice a občanského zákoníku, zákona o elektronickém obchodu, zákona na ochranu spotřebitele. Spokojení zákazníci jsou naší prvořadou prioritou. Pokud jste se netrefili do své velikosti nebo pokud se Vám zboží nelíbí, pošlete nám zboží zpět a my Vám zašleme zboží jiné velikosti nebo Vám vrátíme jeho plnou cenu.

Adresa pro vrácení zboží:
All Best. s r.o
Žilinská 4
911 01 Trenčín

Zpět na Začátek Strany

Jednoduchý návod jak postupovat při vracení nebo výměně zboží:
• Kupující je povinen oznámit výměnu zboží před odesláním na adresu prodávajícího prostřednictvím emailu na info@footit.eu , kde uvede číslo objednávky, množství a popis vráceného zboží (název, barvu, velikost, cenu) a popis zboží, o které máte zájem. Vyměnený zboží zasílá kupující nepoužité, nepoškozené.
• Kupující je povinen zvolit při přepravě takový obal, aby nedošlo k poškození zboží. Zboží poškozené při přepravě v důsledku nevhodně zvoleného obalu prodávající není povinen vyměnit a kupující není oprávněn žádat vrácení peněz nebo nové zboží . V případě ztráty zásilky slovenskou poštou prodávající nenese odpovědnost .
• Kupující je povinen prodávajícímu zaslat i fakturu nebo kopii faktury, kterou obdržel s objednaným zbožím (faktura slouží jako doklad o koupi i v případě reklamace).

Postup při vrácení zboží :
• Kupující je povinen oznámit vrácení zboží před odesláním na adresu prodávajícího prostřednictvím emailu na info@footit.eu , uvést čislo objědnávky, množství vráceného zboží, barvu, velikost a cenu. Maximální doba pro vrácení zboží je 30 dní ode dne kdy byla zásilka doručena.
• Rovněž kupující uvede číslo účtu, kde žádá vrátit peníze.
• Kupující je povinen vrátit zboží nepoužité, nepoškozené (včetně příslušenstv).
• Vrácené zboží zasílá kupující na vlastní náklady na poštovní adresu prodávajícího doporučeně (doklad o odeslání si uschovejte)
• Kupující je povinen zvolit při přepravě takový obal, aby nedošlo k poškození zboží. Zboží poškozené při přepravě v důsledku nevhodně zvoleného obalu prodávající není povinen vyměnit a kupující není oprávněn žádat vrácení peněz. V případě ztráty zásilky slovenskou poštou prodávající nenese odpovědnost.
• Kupující je povinen prodávajícímu zaslat i fakturu nebo kopii faktury, kterou obdržel s objednaným zbožím (faktura slouží jako doklad o koupi a také v případě reklamace).
• Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout odstoupení od kupní smlouvy v případě, že výše uvedené podmínky nebude považovat za splněné a zboží bude následně odeslán zpět na adresu kupujícího .
• V případě splnění podmínek za každý vrácené zboží prodávající vrátí peníze převodem na bankovní účet kupujícího do 10 dnů od doručení vráceného zboží ( odstoupení od kupní smlouvy ) . Částku za fakturované náklady na poštovné prodávající zpět nevrací.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:
• Při každém kontaktu s námi uveďte , prosím , vždy Vaše zákaznické číslo, číslo objědnávky nebo číslo faktury.
• Faktura je Vaším dokladem o koupi zboží. Bez faktury není možné zboží vyměnit nebo vrátit. Zboží můžete vrátit do 30 dnů od převzetí zásilky bez udání důvodů! Zboží musí být v původním obalu ( krabici).
• Při výměně vícedílné soupravy , tzn . více kusů zboží v jednom balení za jednu cenu (např. kostým ) je bezpodmínečně nutné zaslat vždy celou soupravu.
• Záruční lhůta: Ve smyslu platného reklamačního řádu se na každý zboží vztahuje 2letá záruční lhůta . Běžet začíná dnem převzetí zboží. Záruční lhůta se vztahuje pouze na zboží s prokazatelnými chybami.

Zpět na Začátek Strany

I. Nevyzvednutí Zásilky na Dobírku

Nákupem v internetovém obchodě Footit.eu vzniká kupní smlouva. V případě, že si kupující neopodstatněně a neodůvodněně nepřevezme zásilku na dobírku na poště nebo od kurýra, dojde k porušení kupní smlouvy, nakolik je kupující vždy informován o potvrzení a stavu objednávky. V takovém případě souhlasí s vymáháním škod vzniklých takovým chováním (náklady na pořízení zboží, poštovné náklady - za odeslání zásilky kupujícímu a za vrácení zásilky zpět k prodávajícímu, poplatky za uskladnění zásilky a smluvní pokuta ve výši 10% z částky objednávky za porušení obchodních podmínek). Daná částka bude fakturována kupujícímu do 30 dnů od vrácení zásilky prodávajícímu. Kupující je povinen uhradit tuto fakturovanou částku do 15 dnů od doručení faktury na jeho e-mailovou nebo poštovní adresu.

Zpět na Začátek Strany

J. Ochrana Osobních Údajů

Provozovatel internetového obchodu Footit.eu tímto prohlašuje, že s osobními údaji svých zákazníků získanými při objednávání zboží, zachází ve smyslu "Zákona č.. 428/2002 CFU o ochraně osobních údajů ". Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem. Při souhlasu zákazníka mohou být použity pro účely spojené s propagaci internetového obchodu Footit.eu a zasílání informací o této stránce.

Zpět na Začátek Strany

 

 

 

 

 

logo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.

Přihlášení