Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1250 Kč. Zboží zasiláme do 24hod. Víc Info* 

PROČ JSOU DĚTSKÁ OBUV GIOSEPPO TAK KVALITNÍ

Přidáno: 10.08.2013 21:46:11 CEST Počet shlédnutí: 1326

10 Srpen 2013

Kvalitní značka dětské obuvi Gioseppo působí ve více než 30 zemích světa a na Slovensko Vám ji jako první přináší www.footit.eu. Dětská kolekce z dílen Gioseppo Vás osloví svojí kvalitou zpracování, materiálového složení založeného zejména na přírodních materiálech av neposlední řadě svým úžasným designem. Dětské boty Gioseppo stačí jednou vyzkoušet a zamilujete se do nich nejen Vy, ale především Vaše ratolest.

PROČ JSOU DĚTSKÁ OBUV GIOSEPPO TAK KVALITNÍ

1. Detské Boty mají lehkou konstrukci a jsou z přírodních, prodyšných materiálů.

2. Detské Boty boty mají ohebnou podrážku.

3. Detské Boty Gioseppo mají širokou špičku a neomezují pohyb malých prstíků a jejich přirozený růst

4. Při všech botách přesně víte, jakou mají vnitřní délku, protože například v kamenném obchodě musíte mít s sebou krejčovský metr.

5. Topánky můžete v klidu zkoušet doma a máte na to až 30 dní, a když botičky nesednou, můžete je vrátit bez udání důvodu.

6. Detské Boty Gioseppo su zárukou kvality, jsou trendy a Vaše dítě se v nich nejenže bude dobře cítit, ale bude zároveň úžasně vypadat.

7. Gioseppo nabízí širokou paletu modelů Detk obuvi jako například dětské botičky, dětské kozačky, dětské balerínky, dětské plátěnky, dětské tenisky, dětské polobotky, dětské gumáky, dětské sanálky, dětské šlapky av neposlední řadě botičky pro první kroky.

 

Váš www.footit.sk | www.footit.cz 

BalerinkyTrepak MarinoManaslu Gris

logo

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info