Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1250 Kč. Zboží zasiláme do 24hod. Víc Info* 

NAŠE ZNAČKY

odkaz

SKIP*HOP je americká značka se sídlem v New Yorku. Po celém světě je vyhledávána rodiči, kteří oceňují inovativní, vysoce funkční výrobky, které jsou nejen úžasné na pohled, ale i velmi motivující. Nejznámější je snad kolekce ZOO, která zahrnuje dětské batohy, dětské kufry, dětské příbory, dětské bryndáčky, dětské láhve, aktivní hračky, hračky na kočárek s tématikou zvířátek.

Výrobky Skip Hop nejen splňují, ale vysoce překračují všechny příslušné normy pro bezpečnost výrobků. To zahrnuje fyzické / mechanické normy, stejně jako nedávno legalizován předpis týkající se chemických látek a minerálů, jako BPA, olovo a ftaláty.

gioseppo kids

GIOSEPPO je rodinná španělská firma, která se specializuje na pohodlnou dětskou obuv s akcentem na svěžest a design vysoké kvality. GIOSEPPO využívá barvy jako symboly. Např.: Oranžová je ztělesnění letní zábavy, bílá čistoty a modrá symbolem jistoty a klidu. Pestré barvy pronikají do široké škály dětské obuvi, od šlapek a sandálků, po sportovní a elegantní boty. Dnes jsou zábavné kolekce GIOSEPPO prodávané pro mladou generaci a děti ve více než 30 zemích světa.

odkaz

 

Firma Calzados CIENTA založena ve Špaňelsku v roce 1982 ztělesňuje vysokou kvalitu a design. Pohodlí je základním pravidlem její práce a výroby. Dětská obuv a dětské pantofle Calzados CIENTA jsou speciálně designované pro ty nejmenší. Správný vývoj dětské nožičky, její zdraví je každodenním cílem filozofie Calzados CIENTA. Moderní technologie, přírodní materiály (bavlna, vlna, len a guma) a přísná kontrola výroby jsou zajišťovány vlastním výrobním centrem. Celá produkce je vyráběná pouze ve Špaňelsku.

converse logo

Světoznámá americká značka CONVERSE je zárukou kvality dětské obuvi. Pestře barevné modely dětských tenisek CONVERSE si Vás získají svou kvalitou. 

logo

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info