Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1250 Kč. Zboží zasiláme do 24hod. Víc Info* 

PRO VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY

BRONZOVÝ PROGRAM - Sleva ve výši 3%

STŘÍBRNÝ PROGRAM - Sleva ve výši 6%

ZLATÝ PROGRAM - Sleva ve výši 9%

PLATINOVÝ PROGRAM - Sleva ve výši 12%

BRONZOVÝ PROGRAM Pro aktivaci tohto programu Vám stačí se zaregistrovat v našem eshopu a ihned se stáváte členem tohoto programu a veškeré další nákupy mate se slevou 3%. Sleva se vtahuje výhradně na dětskou obuv.

STŘÍBRNÝ PROGRAM Jestliže v průběhu jednoho kalendářního roku dosáhnou Vaše objednávky kumulativní hodnotu nad 2500 Kc stáváte se členem tohoto programu a veškeré další nákupy mate se slevou 6%. Sleva se vtahuje výhradně na dětskou obuv.

ZLATÝ PROGRAM Jestliže v průběhu jednoho kalendářního roku dosáhnou Vaše objednávky kumulativní hodnotu nad 5000 Kc stáváte se členem tohoto programu a veškeré další nákupy mate se slevou 9%. Sleva se vtahuje výhradně na dětskou obuv.

PLATINOVÝ PROGRAM Jestliže v průběhu jednoho kalendářního roku dosáhnou Vaše objednávky kumulativní hodnotu nad 7500 Kc stáváte se členem tohoto programu a veškeré další nákupy mate se slevou 12%. Sleva se vtahuje výhradně na dětskou obuv.

* Pro aktivaci programu nás kontaktujte na info@footit.eu. Následně se Vám zobrazí produkty s uvedenou slevou. Slevy se vztahují na celý sortiment dívčí a chlapecké obuvi. Slevy není možné kumulovat a platí vždy vyšší sleva. Po aktivaci se Vám slevy zobrozí automaticky po Vašem přihlásení do Vašeho účtu.

vyber

logo

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info